Reklama

[NA ŻYWO] Biało-czerwoni na pożegnanie z Ełkiem. Trwa nasza transmisja!

11/11/2017 12:15

Pożegnalny mecz z łomżyńską publicznością rozegrają dziś piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926. Kolejny raz na stadionie przy ul. Zjazd 18 pojawią się dopiero wiosną przyszłego roku. Będzie to przedostatni mecz rundy jesiennej. Rywalem jest broniący się przed spadkiem MKS Ełk.

Po 15 kolejkach sezonu 2017/18 nasi piłkarze mają na koncie 18 punktów i zajmują bezpieczne póki co 12. miejsce. W przypadku zwycięstwa, na co z całą pewnością stać ełkaesiaków, którzy tydzień temu sensacyjnie ograli w Łodzi Widzew, zanotują na kolejkę przed końcem rundy lepszy wynik niż w poprzednim sezonie, kiedy to po 17 spotkaniach mieli na koncie 19 punktów i zimową przerwę spędzili na 13. pozycji.

Jak już wspomnieliśmy, w poprzedniej kolejce ŁKS wygrał w Łodzi z Widzewem 2:1 po golach Michała Misiaka i Marcina Świderskiego, co pozwoliło zwiększyć dystans od grupy spadkowej. W meczu z MKS-em nie zobaczymy niestety żadnego z tych dwóch strzelców, którzy pauzować będą za kartki. Z powodu urazu nie zagra także Paweł Wasiulewski. Do dyspozycji sztabu szkoleniowego będą natomiast Rafał Maćkowski i Albert Rydzewski, którzy Łodzi nie zagrali ani minuty.

Reklama

Gorzej w ubiegłym tygodniu powiodło się drużynie z Ełku, która przegrała u siebie 0:1 z Polonią Warszawa. Dla obu drużyn spotkanie to będzie bardzo ważne, bo obie muszą walczyć o utrzymanie. Nieco bliżej jest ŁKS, bo piłkarze z Ełku wywalczyli dotychczas 15 punktów i choć zajmują 14. miejsce czyli są nad kreską, to ich zdobycz punktowa jest taka sama jak będącego na czele trójki kandydatów do spadku Sokoła Ostróda. Warto też dodać, że MKS ma jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie z Pelikanem Łowicz (zaplanowany na 25 listopada).

Spotkanie przy ul. Zjazd 18 rozpocznie się o godz. 13.00, a my tradycyjnie zapraszamy na bezpośrednią transmisję na żywo.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości