Dziś o godz. 13.00 po raz ostatni w tym roku na murawę łomżyńskiego stadionu wybiegną piłkarze ŁKS-u 1926. Najlepsza po rundzie jesiennej ekipa z województwa podlaskiego, zmierzy się z najsłabszym na Podlasiu zespołem z Wasilkowa. Liczymy oczywiście na korzystny, a nawet okazały wynik.
Dzisiejsze spotkanie rozpocznie rundę rewanżową rozgrywek III ligi. Decyzją prowadzącego ligę Warmińsko – Mazurskiego – Związku Piłki Nożnej kolejki 18 i 19 zostaną rozegrane awansem jeszcze w listopadzie. W tym roku piłkarze zagrają więc jeszcze dwa razy, ale dziś jest ostatnia okazja by oglądać ich w Łomży.
Kolejny rywal biało-czerwonych z dorobkiem 12 punktów na koncie i bilansem bramkowym 20:31 zajmuje odległą 15. pozycję w lidze. ŁKS 1926 zgromadził dotychczas 32 punkty, strzelając 40 bramek, a tracąc 24. Jak widać gołym okiem zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w jutrzejszym meczu są podopieczni Mateusza Miłoszewskiego.
- W 1. kolejce obecnych rozgrywek pokonaliśmy KS Wasilków w meczu wyjazdowym 1:0 po golu z rzutu wolnego Alberta Rydzewskiego. Miejmy nadzieję, że jutro także zwycięsko z rywalizacji wyjdzie nasz zespół. Początek ostatniego w tym roku meczu o punkty w Łomży o godzinie 13. Podobnie jak ostatnio w przerwie meczu zapraszamy na gorącą porcję grochówki w cenie 5 zł. Serdecznie zapraszamy! - czytamy na stronie łomżyńskiego klubu, który przypomina jednocześnie, że na mecz z KS Wasilków nie obowiązują już karnety na rundę jesienną!
Portal MyLomza.pl oczywiście przyłącza się do zaproszenia na stadion, a ze swojej strony wszystkich pozostałych kibiców biało-czerwonych zaprasza na transmisję na żywo, którą tradycyjnie już przeprowadzimy podczas trwania meczu. Przypominamy też, że transmisja nie kończy się wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego lecz dopiero po rozmowie z trenerem, którego zawsze prosimy o krótkie podsumowanie meczu i odpowiedzi na kilka pytań.
ŁKS 1926 Łomża – KS Wasilków
14.11.2015 r. – godzina 13.00
Stadion Miejski w Łomży