Na stadionie w Łomży odbyła się XXIV edycja Turnieju o puchar Tymbarku. Duży sukces w kategorii U-10 chłopców zanotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Piątnicy.
Podopieczni Anny Chojnowskiego i Macieja Tarnackiego zajęli trzecie miejsce w województwie. Nasi w eliminacjach pokonali ekipy z: Augustowa i Rutek oraz zanotowali remis z drużyną z Suwałk.
W półfinale zespół z Piątnicy musiał uznać wyższość zespołu SP 24 Białystok, który później wywalczył mistrzostwo. Starcie o trzecie miejsce to triumf podopiecznych Tarnackiego i Chojnowskiej z drużyną z Radziłowa.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Mateusz Staniórski, zaś nagrodę Fair Play odebrał Franciszek Serafin.
Wielkie gratulacje.