Reklama

Nasi z Piątnicy na podium! Staniórski i Serafin z wyróżnieniami (zdjęcia)

09/05/2024 09:29

Na stadionie w Łomży odbyła się XXIV edycja Turnieju o puchar Tymbarku. Duży sukces w kategorii U-10 chłopców zanotowali uczniowie Szkoły Podstawowej w Piątnicy.

Podopieczni Anny Chojnowskiego i Macieja Tarnackiego zajęli trzecie miejsce w województwie. Nasi w eliminacjach pokonali ekipy z: Augustowa i Rutek oraz zanotowali remis z drużyną z Suwałk.

W półfinale zespół z Piątnicy musiał uznać wyższość zespołu SP 24 Białystok, który później wywalczył mistrzostwo. Starcie o trzecie miejsce to triumf podopiecznych Tarnackiego i Chojnowskiej z drużyną z Radziłowa.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju otrzymał Mateusz Staniórski, zaś nagrodę Fair Play odebrał Franciszek Serafin. 

Reklama

Wielkie gratulacje.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 09/05/2024 11:36
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości