Policjanci poszukują 16-letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka 1 lutego oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwanie opiekuncze za Aleksandrą Wójcik. To 16-letnia mieszkanka Ostrołęki. Nastolatka w dniu 01.02.2022 oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła.
"Wszystkie osoby które mają wiedzę na temat nastolatki proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24" - przekazuje ostrołęcka policja.
fot. KMP w Ostrołęce