Reklama

Nastolatka nie wróciła do miejsca zamieszkania. Szukają jej policjanci

05/02/2022 11:25

Policjanci poszukują 16-letniej mieszkanki Ostrołęki. Nastolatka 1 lutego oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce prowadzą poszukiwanie opiekuncze za Aleksandrą Wójcik. To 16-letnia mieszkanka Ostrołęki. Nastolatka w dniu 01.02.2022 oddaliła się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej do niego nie wróciła.

  • Wzrost 160cm, 50kg, włosy blond, kurtka krótka czarna z kapturem, spodnie jeansowe ciemne, buty sportowe Nike, torebka na ramię koloru czarnego.

"Wszystkie osoby które mają wiedzę na temat nastolatki proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 47 704 14 24" - przekazuje ostrołęcka policja.

fot. KMP w Ostrołęce

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości