Reklama

Nasze piłkarki na podium! Zofia Oleksy jedzie na finał ogólnopolski!

Na obiektach Ruchu Wysokie Mazowieckie zakończyły się finały wojewódzkie prestiżowego turnieju 1x1. Wśród uczestniczek nie zabrakło reprezentantek Młodzieżowego ŁKS-u, które godnie reprezentowali klub.

Dziewczęta po raz kolejny pokazały sportowy charakter i ogromny talent!

W poszczególnych rocznikach zawodniczki ŁKS-u wywalczyły miejsca na podium:
Rocznik 2014: 1. miejsce: Zofia Oleksy
Rocznik 2015: 3. miejsce: Wiktoria Gadomska i Blanka Małs
Rocznik 2016: 3. miejsce: Zuzanna Szymańska
Rocznik 2017: 1. miejsce: Wiktoria Oleksy, 3. miejsce: Gabriela Myślińska

Dodatkowym powodem do dumy jest fakt, że Zosia Oleksy, zwyciężczyni w roczniku 2014, zakwalifikowała się do ogólnopolskiego finału turnieju 1x1, gdzie będzie reprezentować województwo oraz Młodzieżowy ŁKS na najwyższym poziomie.

Reklama

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom i zawodnikom świetnych występów, a trenerom doskonałego przygotowania swoich podopiecznych. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości