- W promieniu co najmniej 100 kilometrów Pniewo jest nocną stolicą piłki nożnej - powiedział wójt gminy Łomża Piotr Kłys podczas nocnego turnieju piłkarskiego zorganizowanego w miniony piątek na orliku w Pniewie. Spotkało się tam osiem drużyn, by walczyć o trofeum - puchat wójta.
II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża, na prośbę organizatorów, objęty został patronatem portalu mylomza.pl, dlatego nie może zabraknąć relacji z tej imprezy na naszych stronach. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn: KS BIEL SONAROL, 30 PLUS, GKS ŁOMŻA, DEMED, SUPER TEAM, ŁOMŻYŃSCY LEGIONIŚCI, TRÓJKĄT i PLANET CASH. W ich składzie znalazło się łącznie ok. 100 osób z powiatu łomżyńskiego i okolic.
Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym". Do półfinału awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał. Najlepszą ekipą okazali się Łomżyńscy Legioniści, drugie miejsce zajęła drużyna Super Team, trzecie miejsce Trójkąt, a czwarte KS Biel.
Oprócz klasyfikacji drużynowej na uczestników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Michał Bujakiewicz (KS BIEL SONAROL). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Jankowski (Łomżyńscy Legioniści), a najlepiej w bramce spisywał się Sławomir Dąbrowski (Super Taem).
Puchar i nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich ufundował Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys, który również własnoręcznie je wręczał. Pomocy przy organizacji zawodów udzielili także sponsorzy: LAS VEGAS, AGROROLNIK, SLEEP IN ŁOMŻA.
Zapraszamy na wideorelację z nocnego turnieju w Pniewie.