Reklama

Nocna stolica piłki nożnej pod Łomżą [VIDEO]

25/07/2016 06:57

- W promieniu co najmniej 100 kilometrów Pniewo jest nocną stolicą piłki nożnej - powiedział wójt gminy Łomża Piotr Kłys podczas nocnego turnieju piłkarskiego zorganizowanego w miniony piątek na orliku w Pniewie. Spotkało się tam osiem drużyn, by walczyć o trofeum - puchat wójta.

II Nocny Turniej o Puchar Wójta Gminy Łomża, na prośbę organizatorów, objęty został patronatem portalu mylomza.pl, dlatego nie może zabraknąć relacji z tej imprezy na naszych stronach. Do rywalizacji przystąpiło osiem drużyn: KS BIEL SONAROL, 30 PLUS, GKS ŁOMŻA, DEMED, SUPER TEAM, ŁOMŻYŃSCY LEGIONIŚCI, TRÓJKĄT i PLANET CASH. W ich składzie znalazło się łącznie ok. 100 osób z powiatu łomżyńskiego i okolic.

Mecze rozgrywane były w dwóch grupach systemem „każdy z każdym". Do półfinału awansowały dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Następnie został rozegrany mecz o trzecie miejsce i finał. Najlepszą ekipą okazali się Łomżyńscy Legioniści, drugie miejsce zajęła drużyna Super Team, trzecie miejsce Trójkąt, a czwarte KS Biel.

Reklama

Oprócz klasyfikacji drużynowej na uczestników czekały również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Michał Bujakiewicz (KS BIEL SONAROL). Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adam Jankowski (Łomżyńscy Legioniści), a najlepiej w bramce spisywał się Sławomir Dąbrowski (Super Taem).

Puchar i nagrody indywidualne oraz upominki dla wszystkich ufundował Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys, który również własnoręcznie je wręczał. Pomocy przy organizacji zawodów udzielili także sponsorzy: LAS VEGAS, AGROROLNIK, SLEEP IN ŁOMŻA.

Reklama

Zapraszamy na wideorelację z nocnego turnieju w Pniewie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości