Szykuje się budowa nowej kładki pieszo-rowerowej na Łomżyczce. Prezydent wydał obwieszczenie dotyczące ustalenia lokalizacji inwestycji.
W dokumencie czytamy, że zostało wszczęte postępowanie w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla planowanej budowy nowej kładki pieszo-rowerowej wraz z rozbiórką starej kładki na rzece Łomżyczka w okolicy ul. Wesołej. W ramach inwestycji przewiduje się również budowę chodnika i ścieżki rowerowej oraz oświetlenia wraz z iluminacją kładki.
Prace mają być prowadzone na działkach nr 30029, 30106, 30433 i 21240/2 w rejonie ul. Wesołej w Łomży.
"W związku z powyższym informuję, że w terminie 7 dni zainteresowani mogą zapoznać się z aktami sprawy, uzyskać wyjaśnienia w sprawie składać wnioski i zastrzeżenia (Wydział Architektury Urzędu Miejskiego w Łomży, ul. Nowa 2, pok.338, 86 215 68 13)" - czytamy.
Reklama
Przypomnijmy, że kładka została w tym roku uszkodzona przez nastoletnich chłopców. Jej naprawą musieli zająć się pracownicy MPGKiM, a mostek wyłączony był z użytku przez kilka dni.
zdj. archiwum