Przed rundą wiosenną tylko najwięksi optymiści mieli nadzieję na utrzymanie się w stawce ŁKS-u Łomża.
Władze klubu zadbały o bardzo solidne wzmocnienia kadry zawodniczej. Przyszło kilku graczy, którzy odmienili biało-czerwonych. No i jeszcze trener. Postawiono na Marcina Płuskę. Jak się okazało, był to strzał w "dziesiątkę".
35-latek poprowadził zespół w 16 spotkaniach. ŁKS wygrał 11 meczów o punkty. Do tego zaliczył 3 remisy i 2 porażki. Ekipa wywalczyła 36 punktów i patrząc na tabelę drugiej rundy, zajęła drugie miejsce w III lidze, ustępując tylko o dwa punkty Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Pod wodzą Płuski ŁKS wywalczył średnio 2,25 punktów na spotkanie.
W wyniku głosowania organizowanego przez uSports najlepszym trenerem sezonu 2023/2024 został Marcin Płuska! Wielkie brawa!
fot. Rafał Lesicki