Reklama

Offroadowcy po raz trzeci w błocie [VIDEO i FOTO]

29/04/2018 10:02

„Sobota w błocie” to rajd organizowany przez Stowarzyszenie off road Narew 4x4 Łomża. W zeszłym roku wyścigi odbyły się w okolicach Jedwabnego. W tym roku pasjonaci czterech kółek, błota i adrenaliny wrócili do korzeni i tak, jak w pierwszej edycji spotkali się w Czerwonym Borze.

Na starcie pojawiło się 70 ekip i rywalizowało w pięciu klasach: Turystyk (napęd 4x4, zbieranie punktów z buta), Wyczyn (napęd 4x4, bez wyciągarek, koła max 35”), Wyczyn z wyciągarką (napęd 4x4, jedna wyciągarka elektryczna, koła max 35”), Extreme (dowolnie przerobione auta, bez podziału na rodzaj/ilość wyciągarek, koła max 42”), Quad (napęd na 4 koła lub 2)

- W tym roku poszliśmy trochę w stronę technologii, ponieważ uczestnicy nie jadą wg typowych papierowych roadbooków, tylko według aplikacji na telefonie. Nie ma też standardowego typu pieczątek, są fotopunkty – mówi organizatorka Jessica Milczarska.

Reklama

Do zebrania było 169 punktów. Na najlepszych czekały puchary i nagrody za największą liczbę punktów za trzy pierwsze miejsca w każdej klasie.

Na miejscu nie mogło zabraknąć naszej kamery. Zobaczcie, jak radzili sobie uczestnicy!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości