Reklama

Panie zagrają z MUKS-em

24/05/2024 20:48

Do gry o punkty wracają piłkarki z Piątnicy.

W minionym tygodniu zawodniczki Fortów miały pauzę. W niedzielę o godz. 16:00 zagrają z MUKS-em Tomaszów Mazowiecki. Rywalki w poprzedniej kolejce uległy 0:2 Zamłyniu Radom. Obecnie plasują się na siódmej pozycji i do naszych tracą zaledwie jeden punkt. Z pewnością czeka nas ciekawe spotkanie.

III LIGA KOBIET
PROGRAM 18. KOLEJKI
(26.05., godz. 16:00)

Forty - MUKS Tomaszów Maz.
Vulcan - Legia
FUKS Pułtusk - Diamenty
Ekosport - WAP Warszawa
Zamłynie - SMS Łódź
Polonia - pauza

TABELA III LIGI

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości