Wychowanek "biało-czerwonych" wraca do rodzinnego miasta, by wspomóc Łomżyński Klub Sportowy w walce o jak najwyższe miejsce w tabeli.
– Witam wszystkich kibiców! Cieszę się, że wróciłem do domu i po 8 latach ponownie będę reprezentował barwy ŁKS-u. Mam nadzieje, że będziemy rozwijali się jako klub zarówno pod względem sportowym jak i organizacyjnym, a ja zamierzam się do tego wydatnie przyczynić. Do zobaczenia na Z18!” – przekazuje „Szyman”.
Urodzony w 1993 roku Patryk Szymański gra na pozycji pomocnika. To wychowanek Łomżyńskiego Klubu Sportowego, w którym rozpoczynał swoją seniorską karierę, by w 2012 roku przenieść się do zespołu Miedzi Legnica. W przeszłości reprezentował również barwy takich klubów jak: Olimpa Grudziądz, GKS Katowice, ŁKS Łódź czy Raków Częstochowa. Łącznie na poziomie pierwszej ligi „Szyman” zanotował 74 występy. W poprzedniej rundzie zakładał koszulkę Pogoni Grodzisk Mazowiecki będąc jednym z bardziej wyróżniających się zawodników liderującej w III lidze drużyny (bramkarza rywali pokonywał ośmiokrotnie.).
"Niewątpliwie, poza niekwestowanymi umiejętnościami piłkarskimi, równie istotny będzie wpływ Patryka na rozwój młodych zawodników ŁKS-u, którzy będą mogli rozwijać się u boku doświadczonego kolegi" - przekazuje ŁKS 1926 Łomża.
fot. ŁKS 1926