27-latek, który kierował mercedesem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie został zatrzymany przez łomżyńską drogówkę wczoraj po południu w Boguszycach.
Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 15. sprawców przestępstw w tym 11. nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 9. poszukiwanych. Na podlaskich drogach doszło dwóch wypadków w których jedna osoba zginęła i jedna została ranna. Policjanci interweniowali 443 razy.
Jak informuje asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, nietrzeźwym rekordzistą okazał się 27-latek, który kierował mercedesem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany on został przez łomżyńską drogówkę w Boguszycach wczoraj po południu.