Reklama

Pijany rekordzista z Boguszyc!

08/12/2019 10:04

27-latek, który kierował mercedesem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie został zatrzymany przez łomżyńską drogówkę wczoraj po południu w Boguszycach.

Minionej doby podlascy policjanci zatrzymali 15. sprawców przestępstw w tym 11. nietrzeźwych kierowców. W ręce mundurowych wpadło 9. poszukiwanych. Na podlaskich drogach doszło dwóch wypadków w których jedna osoba zginęła i jedna została ranna. Policjanci interweniowali 443 razy.

Jak informuje asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego podlaskiej policji, nietrzeźwym rekordzistą okazał się 27-latek, który kierował mercedesem mając ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Zatrzymany on został przez łomżyńską drogówkę w Boguszycach wczoraj po południu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości