Reklama

Piłkarki Fortów lepsze od wicelidera! Dublet Łuby. Bramka Lewandowskiej!

14/04/2024 14:18

Druga wygrana z rzędu piłkarek z Piątnicy.

Podopieczne Cezarego Lemańskiego poradziły sobie z wyżej notowanym zespołem z Pułtuska. Zawodniczki Fortów wygrały 3:2 i zanotowały szóste zwycięstwo w sezonie, a trzecie na wyjeździe.

Dwa trafienia zaliczyła Dominika Łuba. Do siatki trafiła również Kamila Lewandowska. W najbliższą sobotę nasze zagrają przed własną publicznością. Rywalkami będzie Legia Soccer Schools Warszawa. Początek meczu o godz. 16:00.

FUKS Pułtusk - Forty Piątnica 2:3 (1:2)
Bramki:
Łuba x2, Lewandowska.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości