Druga wygrana z rzędu piłkarek z Piątnicy.
Podopieczne Cezarego Lemańskiego poradziły sobie z wyżej notowanym zespołem z Pułtuska. Zawodniczki Fortów wygrały 3:2 i zanotowały szóste zwycięstwo w sezonie, a trzecie na wyjeździe.
Dwa trafienia zaliczyła Dominika Łuba. Do siatki trafiła również Kamila Lewandowska. W najbliższą sobotę nasze zagrają przed własną publicznością. Rywalkami będzie Legia Soccer Schools Warszawa. Początek meczu o godz. 16:00.
FUKS Pułtusk - Forty Piątnica 2:3 (1:2)
Bramki: Łuba x2, Lewandowska.