Szczypiornistki Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży będą gospodyniami jutrzejszego finału Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. O prymat w województwie powalczą z trzema innym zespołami: z Białegostoku, Dąbrowy Białostockiej i Siemiatycz.
Do dopingowania naszych piłkarek zaprasza Dyrektor Akademickiego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Łomży, działającego przy Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości. Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt odbędzie się w piątek 24 marca w hali II LO w Łomży przy Placu Kościuszki 3.
Harmonogram imprezy:
godz. 11.00 Liceum Mistrzostwa Sportowego Łomża - ZS Siemiatycze godz. 12.00 IV LO Białystok - ZS Dąbrowa Białostocka godz. 13.15 zespoły pokonane w pierwszych spotkaniach godz. 14.15 zespoły zwycięskie w pierwszych spotkaniach godz. 15.15 uroczyste zakończenie Licealiady i wręczenie nagród