Reklama

Piotrowski: Mamy złoto, ale o godz. 19:30 kolejny trening!

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży triumfowały w finale wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce 3x3. Zawodniczki podopieczne Marcina Piotrowskiego i Aleksandry Olszewskiej zdobyły pierwsze miejsce, pokazując niezwykłą determinację i umiejętności.

- Finał był w Wysokim Mazowiecku i emocje sięgały zenitu. Dziewczyny dziś zostały mistrzyniami, ale nie zwalniamy tempa. O godz. 19:30 mają już kolejny trening! - mówi trener Marcin Piotrowski.

Szczególne wyróżnienie należy się Aleksandrze Wysockiej za bardzo dobrą skuteczność rzutów z dystansu, Alicji Wybraniak za świetną grę w obronie, Zosi Fraszczyk za doskonały przegląd pola oraz Annie Trzonkowskiej za ogromne zaangażowanie i waleczność.

- Turniej był bardzo udany, wygrywamy wszystkie swoje mecze. W składzie mamy trzy młodsze zawodniczki z rocznika 2014 i jedną z 2013, co jest bardzo dobrym prognostykiem na kolejne lata. Jeszcze w tym sezonie powalczymy o medale w Polsce. Dziewczyny są świetnie przygotowane i myślę, że będą walczyć o najwyższe cele - dodaje.

Reklama

Triumf SP 4 w województwie to efekt nie tylko talentu młodych koszykarek, ale też ciężkiej pracy całego zespołu szkoleniowego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości