Od poniedziałku do niedzieli (20-26.09) nie będzie energii w kilkudziesięciu domach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie jej zabraknie.
PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na czwarty tydzień września wyłączeniach prądu w regionie. A gdzie dokładnie?
20 września (poniedziałek)
Jemielite-Wypychy
Kołaczki
Koziki
Ratowo-Piotrowo: budynki od nr 1 do 19
Sierzputy Zagajne
Sierzputy-Marki
Stare Jemielite
- w godz. 7.00-14.00
21 września (wtorek)
Budy Czarnockie: budynki od nr 30 do 84, OSP
- mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. od 6:00 do 17:00
Zaskrodzie: budynki od nr 29 do 66, Szkoła Podstawowa, Remiza, Wścieklice – budynek nr 30
- w godz. 7:30-12:00
Pianki
Tabory-Rzym - budynki nr 12a, 13, 29
- w godz. 8:00-15:00
22 września (środa)
Wizna: ul. Srebrzysta nr 1, 2, 3, 4
Srebrowo: budynki nr 59, 60
- mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. od 6:00 do 19:00
23 września (czwartek)
Piątnica Poduchowna: ul. Czarnocka od nr 36 do 54 (parzyste) i od nr 55 do 73 (nieparzyste) oraz ul. Zielona od nr 1 do 18, tartak
- w godz. 8:00-15:00