Reklama

Planowane wyłączenia prądu. Gdzie w tym tygodniu pojawią się problemy z energią?

20/02/2022 09:22

Od poniedziałku do niedzieli (21-27.02) nie będzie energii w kilkudziesięciu domach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie jej zabraknie.

PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na czwarty tydzień lutego wyłączeniach prądu w regionie. A gdzie dokładnie?

22 lutego (wtorek)

Ruś: 

  • bud nr 23a; gm. Wizna

- w godz. 9:00-14:00

24 lutego (czwartek)

Piątnica Poduchowna

  • ul. Forteczna
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Północna
  • ul. Stawiskowska

- mogą wystąpić krótkotrwałe przerwy w dostawie energii elektrycznej w godz. od 6:00 do 20:00 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości