Osiem medali zdobyli łomżyńscy pływacy trenujący w klubie UKS Butterfly na zawodach o puchar burmistrza Giżycka rozegranych podczas minionego weekendu 3-4 marca 2018 r. Łomżę reprezentowało w Giżycku sześcioro młodych pływaków.
Wiosenne zawody pływackie, rozegrane w dniach 3-4 marca 2018 r. w Giżycku, przyniosły klubowi UKS Butterfly kolejne medale. W zawodach uczestniczyło 361 zawodników z 27 klubów z Polski, Rosji i Litwy. Łomżę reprezentowało sześcioro zawodników uczących się w Szkole Podstawowej nr 10 i 5 w Łomży oraz SP Podgórze. Młodzi łomżyniacy po ciężkich zmaganiach zdobyli osiem medali: dwa srebrne i sześć brązowych .
W kategorii dziewcząt najwięcej medali zdobyła Maja Komorowska (2005 r.). Na dystansie 50 m motylkiem czas 36,73 pozwolił jej zająć II miejsce. Również na 200 m st. grzbietowym 2:46,65 s zapewnił II miejsce. Maja zdobyła także dwa brązowe medale na dystansie 50 m st. grzbietowym 36,18 s oraz 400 m st. dowolnym z czasem 5:53,65 s.
W roczniku 2007 III miejsce zajęła Magda Dobrogowska na 50 m st. grzbietowym 44,92 s. Blisko podium, bo dwukrotnie IV miejsce, zajęła Patrycja Antosiuk (2008 r.), a najmłodsza Kaja Kurpiewska (2009 r.) na dystansie 50 m st. grzbietowym zajęła VI miejsce
W kategorii chłopców rocznik 2005 najlepszym zawodnikiem był Dominik Skawski zdobywając dwa medale brązowe: na 50 m st. grzbietowym 38,18 s oraz na 100 m st. grzbietowym 1;23,10 s. Kolejnym medalistą został Filip Rudczyk (2009 r), który na dystansie 50m st. grzbietowym, z czasem 51,13 s, zajął III miejsce.