Reklama

Podbramkowa sytuacja w Olimpii Zambrów

05/02/2016 10:22

Działacze Łomżyńskiego Klubu Sportowego wielokrotnie wskazywali w przeszłości na Zambrów, jako przykład zaangażowania władz samorządowych w rozwój klubu piłkarskiego. Tymczasem okazuje się, że sytuacja w drugoligowej Olimpii jest, delikatnie mówiąc nieciekawa. Piłkarze, wobec których klub ma trzymiesięczne zaległości, odmówili udziału w treningach!

- W minioną środę zawodnicy drugoligowej Olimpii Zambrów nie wyszli na trening. Zawodnicy Olimpii domagają się od włodarzy klubu zapłaty za zaległe pensje i premie za awans do drugiej ligi. Zaległości sięgają już trzech miesięcy - informuje zaprzyjaźniony z naszą redakcją portal Zambrow.org.

Na dziś zaplanowane zostały rozmowy piłkarzy z działaczami klubu. Ci pierwsi zapowiadają, że jeśli nie dojdzie do ugody, dziś również nie wyjdą na trening.

Więcej o problemach w Olimpii możecie przeczytać w portalu Zambrow.org, natomiast my spójrzmy na tę sytuację z perspektywy ŁKS-u 1926. Jak wiadomo, trener Mateusz Miłoszewski potrzebuje jeszcze wzmocnień swojej drużyny. Nie wiemy co prawda, na ile poważna jest sytuacja w Zambrowie, ale rodzi się czysto teoretyczne pytanie, czy przypadkiem nie udałoby się pozyskać jednego lub dwóch zawodników z Olimpii. Jak ustaliliśmy, działacze łomżyńskiego klubu obserwują sytuację w Zambrowie, ale na razie nie podejmują żadnych ruchów z nią związanych, bo sami jeszcze nie znają swojego budżetu na 2016 rok.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości