Podlaski Związek Piłki Nożnej wrócił w tym roku do tradycji nagradzania najlepszych piłkarzy z naszego województwa. W poniedziałek, w białostockiej Restauracji Camelot odbyła się Podlaska Gala Piłkarska - Podlaskie Orły. W jedenastce roku 2015 III/IV ligi znaleźli się: Rafał Maćkowski, Maciej Malinowski, Karol Styś oraz Daniel Kacprzyk.
Aż czterech piłkarzy Łomżyńskiego Klubu Sportowego 1926 znalazło się w jedenastce roku 2015 III/IV ligi, w tym trzech z nich oglądać będziemy również wiosną w biało-czerwonych barwach. Rafał Maćkowski, który swoją znakomitą grą na jesieni utorował sobie drogę do pierszoligowej Pogoni Siedlce zasłużył w oczach jury specjalne wyróżnienie. Wybrany został najlepszym zawodnikiem III ligi! Natomiast fakt, że Karol Styś, mimo iż grał jesienią w dość słabej drużynie z Wasilkowa, również trafił do jedenastki roku świadczy, że zawodnik ten ma szansę godnie zastąpić Rambo na pozycji środkowego pomocnika.
Naszym piłkarzom gratulujemy wyróżnienia, a ich kolegom życzymy, by w roku 2016 dołączyli do nich i całą jedenastkę 2016 zapełnili biało-czerwonymi koszulkami! A VIVA ŁKS!!!