Dzisiaj o godz. 16:30 kolejny mecz rozegrają piłkarze ŁKS-u Łomża.
Trzecioligowcy powalczą o półfinał Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Podopieczni Marcina Płuski przed własną publicznością zmierzą się z Jagiellonią II Białystok. W poprzedniej rundzie nasi mieli wolne. Dąb Dąbrowa Białostocka wycofał się ze zmagań. Jagiellonia II poradziła sobie z Hetmanem Tykocin, wygrywając 4:2 po dwóch bramkach Macieja Twarowskiego oraz golach Viniciusa Matheusa oraz Kamila Huczki.
Dwa tygodnie temu ekipy zmierzyły się o punkty. ŁKS wygrał pod balonem po golach: Wiktora Walczaka, Felipe oraz Szymona Kuźmy. Wiosną nasi są niepokonani. W ośmiu meczach zanotowali pięć wygranych i trzy remisy. Z kolei "Jaga" ma na koncie cztery porażki z rzędu. Ostatnio przegrała 0:3 z Victorią Sulejówek.
fot. Gosiewski Fotografia