Zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca Łomży. Policja opublikowała jego wizerunek kilka dni temu. Mężczyzna odnalazł się.
Policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach w minioną środę (31.08). Mężczyzna 26 sierpnia wyszedł z zakładu pracy i po raz ostatni widziany był przy ul. Porucznika Łagody w Łomży. Do domu jednak nie dotarł.
Dziś okazuje się, że działania zostały zakończone.
- Zaginiony 30-letni mieszkaniec Łomży odnalazł się - przekazała dziś (5.09) podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży.