Reklama

Policja kończy poszukiwania 30-latka z Łomży

05/09/2022 14:05

Zakończyły się poszukiwania zaginionego mieszkańca Łomży. Policja opublikowała jego wizerunek kilka dni temu. Mężczyzna odnalazł się.

Policjanci opublikowali informację o poszukiwaniach w minioną środę (31.08). Mężczyzna 26 sierpnia wyszedł z zakładu pracy i po raz ostatni widziany był przy ul. Porucznika Łagody w Łomży. Do domu jednak nie dotarł. 

Dziś okazuje się, że działania zostały zakończone.

- Zaginiony 30-letni mieszkaniec Łomży odnalazł się - przekazała dziś (5.09) podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży. 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości