Zakończyły się poszukiwania 16-letniej mieszkanki Łomży, która samowolnie oddaliła się z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Zambrowie.
16-letnia łomżynianka w połowie lutego oddaliła się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Była poszukiwana zarządzenia Sądu Rejonowego w Łomży. Wczoraj policja opublikowała jej wizerunek.
Poszukiwania zostały zakończone.
Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że nastolatka została odnaleziona przez łomżyńskich policjantów w nocy. Cała i zdrowa wróciła do placówki.