Reklama

Policja zakończyła poszukiwania 16-letniej mieszkanki Łomży

24/02/2021 08:10

Zakończyły się poszukiwania 16-letniej mieszkanki Łomży, która samowolnie oddaliła się z Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej w Zambrowie.

16-letnia łomżynianka w połowie lutego oddaliła się z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej w Zambrowie. Była poszukiwana zarządzenia Sądu Rejonowego w Łomży.  Wczoraj policja opublikowała jej wizerunek. 

Poszukiwania zostały zakończone.

Urszula Brulińska z KMP w Łomży przekazuje, że nastolatka została odnaleziona przez łomżyńskich policjantów w nocy. Cała i zdrowa wróciła do placówki.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości