Od wczesnych godzin porannych policjanci z KMP w Łomży szukali zaginionej 49-letniej mieszkanki gminy Jedwabne. Akcja została już zakończona.
49-latka miała opuścić swój dom wczoraj. ok. godz. 17:00. Policjanci od rana przeszukiwali okolice miejsca zamieszkania kobiety. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
Jak podała podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży, 49-latka odnalazła się i jest już w domu. Policjanci dziękują za pomoc wszystkim zaangażowanym w akcję.
fot. KMP Łomża