Reklama

Policja zakończyła poszukiwania zaginionej mieszkanki gminy Jedwabne

08/09/2021 11:27

Od wczesnych godzin porannych policjanci z KMP w Łomży szukali zaginionej 49-letniej mieszkanki gminy Jedwabne. Akcja została już zakończona.

49-latka miała opuścić swój dom wczoraj. ok. godz. 17:00. Policjanci od rana przeszukiwali okolice miejsca zamieszkania kobiety.  Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. 

Jak podała podkom. Justyna Janowska z KMP w Łomży, 49-latka odnalazła się i jest już w domu. Policjanci dziękują za pomoc wszystkim zaangażowanym w akcję. 

fot. KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości