Reklama

Policjanci poszukują zaginionej 46-latki

27/04/2020 14:07

Ostrołęccy policjanci poszukują 46-letniej Joanny Kamińskiej. Mieszkanka Ostrołęki miała wyjść z domu 20 kwietnia. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Zaginiona to 46-letnia Joanna Kamińska, mieszkanka Ostrołęki. 

Kobieta w dniu 20 kwietnia bieżącego roku około godziny 15 miała wyjść z domu znajdującego się przy ul. Wincentego Pola, a o godzinie 17 odjechać z dworca PKS w Ostrołęce autobusem do pracy pod Warszawą.

Kobieta do chwili obecnej nie dotarła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod nr tel. 29 - 760 -14 - 24.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości