Ostrołęccy policjanci poszukują 46-letniej Joanny Kamińskiej. Mieszkanka Ostrołęki miała wyjść z domu 20 kwietnia. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Zaginiona to 46-letnia Joanna Kamińska, mieszkanka Ostrołęki.
Kobieta w dniu 20 kwietnia bieżącego roku około godziny 15 miała wyjść z domu znajdującego się przy ul. Wincentego Pola, a o godzinie 17 odjechać z dworca PKS w Ostrołęce autobusem do pracy pod Warszawą.
Kobieta do chwili obecnej nie dotarła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną.
Wszystkie osoby posiadające wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego proszone są o kontakt bezpośrednio z dyżurnym ostrołęckich policjantów pod nr tel. 29 - 760 -14 - 24.
