Reklama

Policjanci szukają 19-letniego Zbigniewa

30/09/2020 15:25

Policjanci poszukują 19-letniego mieszkańca Wysokiego Mazowieckiego, który 25 września wyszedł z miejsca swojego zamieszkania. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to: Zbigniew Knajp, lat 19, zamieszkały w Wysokiem Mazowieckiem

25 września 2020 roku około godziny 20.30 wyszedł z miejsca zamieszkania, dotychczas nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: Ostatni raz ubrany był w granatowe spodnie, szarą koszulkę, kurtkę w kolorze ciemozielonym, obuwie sportowe koloru czarnego, posiadał czapkę z daszkiem w kolorze czarnym. Mężczyzna ma około 174 cm wzrostu, włosy ciemny blond, oczy niebieskie, jest szczupły.

"Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Wysokiem Mazowieckiem  telefon 47 71 832 00 lub z najbliższą jednostką Policji" - apeluje KPP w Wysokiem Mazowieckiem 

Reklama

 

fot. KPP Wysokie Mazowieckie

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości