Reklama

Policyjne patrole rowerowe znowu pojawiły się na ulicach Łomży

16/05/2024 10:55

Po zimowej przerwie, w Łomży ruszyły policyjne patrole rowerowe. Policjanci na rowerach pojawiają się między innymi w parkach, na osiedlowych uliczkach oraz w miejscach wskazanych przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”.

Patrole rowerowe funkcjonują na terenie Łomży od lipca 2016 roku. Po zimowej przerwie na ulicach miasta można zauważyć policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego pełniących służbę na rowerach.

- Mundurowi na jednośladach patrolują między innymi parki, skwery i wąskie osiedlowe uliczki. Swoją obecnością działają prewencyjnie, ale są też przygotowani do podejmowania interwencji wobec wszystkich osób łamiących prawo - poinformowała Komenda Miejska w Łomży.

Każdy może przekazać patrolowi rowerowemu swoje sugestie dotyczące bezpieczeństwa w danym rejonie miasta lub poprosić o pomoc.

Źródło: KMP Łomża Aktualizacja: 16/05/2024 11:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości