Bez punktów wrócili w sobotę ze stadionu Polonii Warszawa piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Biało-czerwoni ulegli czarnym koszulom 1:3, choć jako pierwsi objęli prowadzenie już w 5. minucie spotkania. Niestety, później gole strzelali już tylko gospodarze.
Mecz rozpoczął się wręcz idealnie dla podopiecznych trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego. Już w 5. minucie spotkania rzut rożny wykonywał Marek Kaliszewski. Dośrodkowanie zdołał co prawda strącić ręką bramkarz Polonii, ale wbiegający z drugiej linii Rafał Maćkowski wykończył sytuację precyzyjnym uderzeniem i wyprowadził ŁKS na prowadzenie.
Gospodarze, po stracie gola ruszyli do odrabiania strat i osiągnęli cel w 17. minucie. Piłka dośrodkowana z głębi boiska trafiła do znanego z występów w ŁKS-ie Mariusza Marczaka, który bez przyjęcia, z bliskiej odległości, pokonała Pawła Lipca.
Do sztni piłkarze zeszli przy stanie 1:1, a po przerwie gole padały już tylko po strzałach piłkarzy Polonii. W 75. minucie prowadzenie gospodarzom dał Bartosz Wiśniewski, a w 90. minucie wynik meczu ustalił Daniel Choroś.
Zarejestrowane na wideo bramki z tego spotkania opublikowała na swoje stronie internetowej KS Polonia Warszawa: