Reklama

Polska rozgromiła Holandię. Galeria FOTO

29/03/2011 18:22

3:0 wygraliśmy z zespołem Holandii w meczu towarzyskim młodzieżowej reprezentacji (U18) Polski i Holandii. Mecz był jednocześnie oficjalnym otwarciem zmodernizowanego stadionu miejskiego.

Sprzedaż biletów na mecz na nowym stadionie ruszyła w połowie marca. Dziś przed samym spotkaniem można było jeszcze kupić pojedyńcze bilety.

Dopisali kibice, pogoda, a przede wszyskim młodzieżowa reprezentacja Polski.

W potyczce z zespołem Holandii zwyciężyliśmy 3 do 0. Bramki zdobyli: Mateusz Lewandowski z Wisły Płock ( 23 min.), Szymon Drewniak - lech Poznań (48 min.) i Kamil Kamiński - Legia Warszawa (70min.) Od 82 minuty graliśmy w osłabieniu, czerwoną kartę otrzymał Krystian Żołnierewicz. Nagrody po meczu wręczał były selekcjoner reprezentacji Polski  Andrzej Strejlau

Reklama

Wyjściowy skład reprezentacji Polski:
Michał Szromnik - Julien Tadrowski, Krystian Żołnierewicz, Sebastian Duda, Mateusz Pielak, Michał Nalepa, Jakub Bąk, Szymon Drewniak, Piotr Zieliński, Piotr Parzyszek, Mateusz Lewandowski.

Mecz współorganizował ŁKS 1926 Łomża. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Łomża Mieczysław Czerniawski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości