3:0 wygraliśmy z zespołem Holandii w meczu towarzyskim młodzieżowej reprezentacji (U18) Polski i Holandii. Mecz był jednocześnie oficjalnym otwarciem zmodernizowanego stadionu miejskiego.
Sprzedaż biletów na mecz na nowym stadionie ruszyła w połowie marca. Dziś przed samym spotkaniem można było jeszcze kupić pojedyńcze bilety.
Dopisali kibice, pogoda, a przede wszyskim młodzieżowa reprezentacja Polski.
W potyczce z zespołem Holandii zwyciężyliśmy 3 do 0. Bramki zdobyli: Mateusz Lewandowski z Wisły Płock ( 23 min.), Szymon Drewniak - lech Poznań (48 min.) i Kamil Kamiński - Legia Warszawa (70min.) Od 82 minuty graliśmy w osłabieniu, czerwoną kartę otrzymał Krystian Żołnierewicz. Nagrody po meczu wręczał były selekcjoner reprezentacji Polski Andrzej Strejlau
Wyjściowy skład reprezentacji Polski:
Michał Szromnik - Julien Tadrowski, Krystian Żołnierewicz, Sebastian Duda, Mateusz Pielak, Michał Nalepa, Jakub Bąk, Szymon Drewniak, Piotr Zieliński, Piotr Parzyszek, Mateusz Lewandowski.
Mecz współorganizował ŁKS 1926 Łomża. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent miasta Łomża Mieczysław Czerniawski.