Jadący od strony Jeżewa kierowca peugeota stracił panowanie nad pojazdem, a jego auto wypadło z drogi i dachowało. Zdarzenie miało miejsce przed mostem na Narwi w Wiźnie.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 7:30 na drodze krajowej nr 64, przed mostem w Wiźnie. Jadący od strony Jeżewa kierowca peugeota wpadł w poślizg na oblodzonej nawierzchni, stracił panowanie nad pojazdem, po czym auto wypadło z drogi i dachowało w polu. Zespół ratownictwa medycznego zabrał go do szpitala, ale prawdopodobnie nie odniósł on większych obrażeń. Dokładne okoliczności zdarzenia wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci.
Uważajmy na drogach! Poranny przymrozek spowodował, że miejscami jest ślisko. Podobnych warunków możemy spodziewać się także w najbliższych dniach. Warto zdjąć nogę z gazu, szczególnie rano.