Reklama

Porażka ŁKS-u 1926 w Bielsku Podlaskim

09/04/2018 09:58

Bez punktów wrócili w sobotę z Bielska Podlaskiego piłkarze ŁKS-u 1926 Łomża. Przedostatnia ekipa I grupy III ligi okazała się zbyt mocna dla naszych piłkarzy, którzy przegrali to spotkanie 0:1 po golu straconym w pierwszej połowie.

Porażka w Bielsku Podlaskim na szczęście nie wpłynęła na zmianę miejsca w tabeli. ŁKS wciąż jest 14. i ma 10 punktów przewagi nad otwierającą strefę spadkową Wartą Sieradz, która ma jednak dwa zaległe mecze do rozegrania.

Jedyna bramka tego spotkania padła w 21. minucie po zespołowej akcji gospodarzy i efektownym uderzeniu piętą Rafała Babula. Poza tym na boisku zbyt wiele się nie działo. Obie drużyny grały defensywnie, co jednak przyniosło lepszy efekt miejscowym.

ŁKS kończył to spotkanie w 10 po drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartce dla Damiana Gałązki w 88. minucie. Wtedy to sędzia uznał, że Gałązka próbował wymusić rzut karny i za symulowanie ukarał kartonikiem pomocnika biało-czerwonych.

Reklama

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają na własnym stadionie w sobotę 14 kwietnia o godz. 17.00. Do Łomży przyjedzie tego dnia zamykająca tabelę III ligi drużyna GKS-u Wikielec.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości