Reklama

Poszukiwany sam zgłosił się na policję

06/03/2024 11:43

Wczoraj do łomżyńskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który powiedział dyżurnemu, że jest poszukiwany listem gończym. 29-latek poszukiwany był od września 2023 roku za przestępstwa narkotykowe oraz za kradzież z włamaniem.

Wczoraj, tuż przed 12 do łomżyńskiej komendy zgłosił się 29-latek, który powiedział dyżurnemu, że jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna oświadczył, że ma odbyć karę i jest już gotowy na to, by jechać do zakładu karnego.

- Po sprawdzeniu okazało się, że rzeczywiście 29-latek poszukiwany był od września 2023 roku przez łomżyński sąd za przestępstwa narkotykowe oraz kradzież z włamaniem, do której doszło w 2022 roku -  informują policjanci z komendy miejskiej w Łomży.

Wtedy to wybijając szybę w drzwiach jednego z łomżyńskich marketów, wszedł do środka i ukradł papierosy. Powodując straty o łącznej wartości ponad 1100 złotych.

Reklama

- Mężczyzna przygotowany był do dłuższego pobytu w zamknięciu, bo miał ze sobą spakowaną torbę - dodaje policja.

Skazany 29-latek tego samego dnia trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 13 miesięcy.

 

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości