Jest praca w Urzędzie Miejskim w Łomży. Prezydent ogłosił nabór na wolne stanowisko inspektora ds. elektrycznych i elektroenergetycznych lub podinspektora w Wydziale Inwestycji, Rozwoju i Funduszy Zewnętrznych.
Zatrudnienie na stanowisku podinspektora lub inspektora uzależnione będzie od posiadanych przez kandydata kwalifikacji, uprawnień i doświadczenia zawodowego.
Jakie wymagania muszą spełnić kandydaci? Wśród wymagań niezbędnych należy wyliczyć: wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, inżynieria elektryczna, elektroenergetyka lub pokrewne.
Doświadczenie:
Kandydaci muszą posiadać też uprawnienia:
Kandydaci muszą też znać przepisy szeregu ustaw, potrafić obsługiwać komputer i urządzenia biurowe oraz znać się na kosztorysowaniu, w tym obsłudze oprogramowania np. KoszKD, Norma.

Termin składania ofert: do dnia 28 października 2021 r. do godz. 15:30. - decyduje data wpływu oferty do Urzędu. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej.