Kierujący osobowym oplem potrącił na alei Piłsudskiego młodego rowerzystę. Do zdarzenia doszło po godz. 10:00 na wysokości skrzyżowania al. Piłsudskiego z ulicą Chopina.
Kierujący corsą poruszał się al. Piłsudskiego w kierunku skrzyżowania z al. Legionów. Wstępne informacje wskazują na to, że sprawca potrącenia ominął wcześniej inny pojazd, który zatrzymał się przed przejściem celem ustąpienia pierwszeństwa rowerzyście. Wtedy doszło do zdarzenia.
Prawdopodobnie nastoletni rowerzysta nie odniósł większych obrażeń, jednak został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego na badania.
Na miejscu pracują policjanci i wyjaśniają szczegółowy przebieg zdarzenia.