Reklama

Powołania do kadry województwa dla piłkarek Fortów Piątnica i MOSiR Łomża

29/09/2017 07:27

Sześć zawodniczek drużyn kobiecych z klubu Forty Piątnica i dwie młode piłkarki trenujące w MOSiR Łomża otrzymały powołania na mecze kadry województwa podlaskiego U-13 i U-16 dziewcząt z kadrą województwa kujawsko – pomorskiego, które rozegrane zostaną w niedzielę 1 października w Górznie.

Szczególnie zaskakuje, ale też cieszy powołanie dla dwóch dziewcząt z powstałej niedawno pod egidą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji drużyny z Łomży. Trenerzy kadry województwa zauważyli u Aleksandry Bączek i Kamili Popkowskiej talent i potencjał, co zaowocowało włączeniem tych zawodniczek do kadry.

Po raz kolejny natomiast w kadrze województwa U-13 znalazły się trzy dziewczęta z Fortów Piątnica: Oliwia Bałdyga, Małgorzata Piszczatowska i Julia Trzcinka. Do Górzna pojadą w towarzystwie trzech swoich starszych, klubowych koleżanek, powołanych do kadry U-16: Kingi Lewandowskiej, Kamili Zabielskiej i Moniki Pokropowicz.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości