Bardzo dobrze podczas Mistrzostw Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w drużynowych biegach przełajowych, które rozegrano w Białymstoku zaprezentowali się uczniowie Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży. Wywalczyli w nich cztery lokaty na podium oraz wiele miejsc w czołówce.
Najlepiej wypadli zwycięzcy biegów Rafał Pogorzelski i Zofia Tercjak (rocznik 1999) oraz Barbara Kobeszko (1998). Biegi były rozgrywane w trzech rocznikach po cztery osoby (2000, 1999, 1998 i starsi) w kategoriach dziewcząt i chłopców.
W kategorii dziewcząt LMS Łomża zajęło 5. miejsce, a chłopcy wywalczyli wicemistrzostwo województwa.
Czołowe lokaty uczniów Liceum Mistrzostwa Sportowego:
Dziewczęta:
2000
10.Domurat Sylwia(2000)
1999
1.Tercjak Zofia
4.Tercjak Małgorzata
5.Kulawczyk Weronika
1998
2.Kobeszko Barbara
7.Plona Milena
Drużynowo
1.ZSR CKP Białystok 1150 pkt.
2.IV LO Białystok 1039 pkt.
3.I LO Białystok 990 pkt.
......
5. LMS Łomża 901 pkt.
Chłopcy:
2000
5.Sadłowski Piotr
13.Wnorowski Krystian
1999
1.Pogorzelski Rafał
6.Lotkowski Mateusz
19.Żochowski Hubert
21.Budziszewski Damian
1998
8.Gawrych Kamil
20.Bacławski Daniel
22.Stryjecki Kamil
Drużynowo
1. ZSR CKP Białystok 1088pkt.
2. LMS Łomża 967 pkt.
3. IV LO Białystok 870 pkt.