Dwa dni (27-28 listopada) trwały zawody o Puchar Polski Północnej "Time of Masters" w Gdańsku. W rywalizacji w formule MMA, ADCC i K1 wzięła udział ośmioosobowa drużyna zawodników z Fight Club Łomża, która zdominowała te zawody. Łomżyńscy fighterzy wywalczyli sześć tytułów mistrzowskich oraz kilka medali srebrnych i brązowych.
Tytuły mistrzowskie sprzed roku obronili Islam Mayrasultanov MMA -61kg full contact i Damian Zorczykowski -77kg ADCC. Nowymi mistrzami zostali Patryk Nacewicz -76kg ADCC, Islam Mayrasultanov -66kg ADCC oraz Hubert Sulewski, który wywalczył aż dwa złota w MMA -61kg i ADCC -66kg.
Hubert rywalizował też w kategorii OPEN do 77kg gdzie walczył z dużo cięższymi i starszymi zawodnikami zdobywając brązowy medal. Srebrny medal zawisł na szyi Michła Pisarskiego -66kg MMA junior, a dwa brązowe medale zdobyli Patryk Nacewicz -77kg MMA i Norbert Batogowski -97kg ADCC. Krystian Nosek i Ahmed Kataev z powodu odniesionych kontuzji nie mogli niestety walczyć o brązowe medale. Ponadto trener klubu Damian Zorczykowski stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii OPEN ADCC -77kg i dostał nagrodę specjalną za najlepszego zawodnika turnieju.
- Czekamy na podliczenie punktów w klasyfikacji drużynowej, w której najprawdopodobniej zajęliśmy pierwsze miejsce - przekazuje Damian Zorczykowski. - Chcielibyśmy serdecznie podziękować Prezydentowi Miasta Łomża Panu Mariuszowi Chrzanowskiemu za pomoc w wyjeździe, niezmiernie cieszymy się że mamy Prezydenta, który wspiera sport w naszym mieście - dodaje i zaprasza do klubu na treningi.
- Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszych grup od poniedziałku do soboty przy ul. Al.Legionów 60B do naszego klubu więcej informacji na naszej stronie http://www.fightclublomza.pl oraz na fb: fightclublomza. Nabór trwa przez cały rok. O nasze zdrowie dba: Gabinet Rehabilitacji PalMedic.