Reklama

Pucharowe zdobycze łomżyńskich karateków [FOTO]

18/10/2016 06:35

Młodzi karatecy Łomżyńskiego Klubu Karate z sukcesem wystartowali w minioną sobotę 15 października w VIII Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin, który rokrocznie organizowany jest w Broku. Czterokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium, a do Łomży przywieźli dziewięć pucharów.

W zawodach wzięło udział 150 zawodników z 17 klubów w wieku od 8 do 15 lat. Bardzo dobrze wypadli adepci Łomżyńskiego Klubu Karate, którzy dziewięć razy stawali na podium. Cztrokrotnie na najwyższym i pięciokrotnie na najniższym jego stopniu.

Pierwsze miejsca zajęli:

Marta Dobrowolska w kategorii kumite (walki) semi kontakt dziewcząt rocznik 2005 – 2006 do 35 kg, Bartłomiej Gawarecki w kategorii kumite semi kontakt chłopców rocznik 2007 – 2008 do 45 kg, Mateusz Długozima w kategorii kumite semi kontakt chłopców rocznik 2005 – 2006 do 50 kg, Akhmed Debizov w kategorii kumite semi kontakt chłopców rocznik 2003 – 2004 do 40 kg

Na najniższym stopniu podium stanęli:

Katarzyna Głębocka w kategorii kata (układy) chłopcy i dziewczęta, bez podziału na wiek i płeć, Magdalena Głębocka w kategorii kumite semi kontakt dziewcząt 2005 – 2006 powyżej 40 kg, Maciej Samborski w kategorii kumite semi kontakt chłopców 2005 – 2006 powyżej 50kg, Kacper Zaczek w kategorii kumite semi kontakt chłopców 2007 – 2008 do 25 kg, Oliwier Dzierzgowski w kategorii kumite semi kontakt chłopców 2005 – 2006 powyżej 50 kg.
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama