Reklama

Red Lips zagra w Clubie Capitol [VIDEO]

07/02/2014 06:35

Klub Capitol nie zwalnia tempa. W najlepsze trwa karnawałowe szaleństwo. Już w najbliższą sobotę imprezowicze będą mieli niepowtarzalną okazję, żeby zobaczyć i posłuchać zespołu RED LIPS na żywo.

Twórcy hitów "To co nam było", "Czarne i Białe", "Zanim odejdziesz" zespół Red Lips zagra w Clubie Capitol w Sypniewie.

Grupa Red Lips to półfinalista pierwszej edycji programu "Must Be The Music - tylko muzyka" Zespół powstał w 2009 roku w Warszawie. W jego skład wchodzą ludzie, którzy komponują, tworzą, grają koncerty, myślą niekonwencjonalnie, są niezależni i kochają filmy Quentina Tarantino czyli Ruda, Łukasz Lazer (gitara), Piroman (bas) i Przemek Knopik (perkusja).

Muzycy swoją twórczość określają jako pop-punk, rock i electro. "Muzyka Red Lips - ponadczasowa, intrygująca, odważna i zmysłowa czyli dokładnie taka, jak czerwona szminka, która uszlachetnia urodę każdej kobiety" - piszą o sobie.

Reklama

ZAPRASZAMY !!!

CLUB CAPITOL – Bezpieczny Klub


ul. Ostrołęcka 47a
06-216 Sypniewo, Rezerwacje 666 508 468
www.facebook.com/clubcapitol
www.capitolsypniewo.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości