Reklama

Remis 1:1 biało-czerwonych w Nowym Dworze Mazowieckim

23/10/2017 07:27

Po serii meczów z drużynami z czołówki ŁKS 1926 Łomża spotkał się w sobotę z zespołem porównywalnym jeśli chodzi o zdobycz punktową i miejsce w tabeli. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki miał przed tą kolejką o jeden punkt mniej i zajmował pozycję o jedno miejsce niżej w tabeli, ale ma jedno zaległe spotkanie. Z wyjazdu ełkaesiacy przywieźli jeden punkt.

W pierwszej połowie spotkania na boisku nie działo się nic ciekawego. Było nudno i schodzący na przerwę przy stanie 0:0 zawodnicy obu drużyn chyba również mieli już tego dość. Odmianę przyniosła natomiast druga część meczu, któą lepiej rozpoczęli gospodarze. W 52. minucie za sprawą Sebastiana Cucha objęli prowadzenie, co pobudziło do intensywniejszych ataków biało-czerwonych.

Podopieczni trenera Krzysztofa Ogrodzińskiego potrzebowali 20 minut by doprowadzić do wyrównania. Jak zwykle ostatnio szwankowała skuteczność, bo okazje - również jak zwykle - ełkaesiacy potrafili sobie stwarzać. Dopiero Rafał Maćkowski pokonał w 72. minucie bramkarza miejscowych. Gdyby jednak piłkarze ŁKS-u, którzy rozkręcili się w tej części gry, mieli choć nieco lepiej nastawione celowniki, to wróciliby do Łomży nie z jednym, a z kompletem punktów. Tak się jednak nie stało i zepoły punktami się podzieliły co oznacza, że status quo w tabeli pomiędzy nimi został zachowany. Świt ma jednak jeszcze do rozegrania zaległe spotkanie.

Reklama

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają na łomżyńskim stadionie gdzie gościć będą już trzeciego w tym sezonie beniaminka. Walczyć o ligowy byt przyjedzie do Łomży Warta Sieradz. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 28 października o godz. 14.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości