Bezbramkowym remisem zakończyło się rozegrane dziś na stadionie miejskim w Łomży spotkanie towarzyskie pomiędzy reprezentacjami U-15 Polski i Irlandii. Młodzi piłkarze grali 2x40 minut, a Polaków dopingowali z trybun uczniowie łomżyńskich szkół.
Zarówno pora meczu jak i pogoda nie sprzyjały dziś frekwencji na stadionie miejskim dlatego organizatorzy zwrócili się z propozycją do łomżyńskich szkół, aby ich uczniowie mogli przyjść w czasie lekcji i dopingować biało-czerwonych. Chętnych nie brakowało dzięki czemu trybuny nie były całkowicie puste. Niestety, młodzi kibice, choć dopominali się o gola, nie doczekali się ani jednego i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.
We czwartek obie ekipy zmierzą się na stadionie w Wysokiem Mazowieckiem w meczu rewanżowym.
Polska 0-0 Irlandia
Polska: (skład wyjściowy) 1. Mikołaj Biegański - 2. Dawid Rezaeian, 3. Jakub Niewiadomski, 4. Łukasz Bejger, 6. Filip Marchwiński, 7. Jakub Kamiński, 8. Łukasz Szramowski, 9. Michał Rakoczy, 10. Bartosz Zynek, 15. Arkadiusz Baran, 17. Filip Szymczak.
Irlandia: (skład wyjściowy) 1. Harry Halwax - 2. Alex Dunne, 3. James Furlong, 4. Cian Kelly, 5. Brandon Holt, 7. Festy Ebosele, 9. Ademipo Odubeko, 10. Troy Parrott, 13. Sean Kennedy, 14. Timi Sobowale, 18. Seamus Keogh.
Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).