Reklama

Rowerzysta w szpitalu po potrąceniu na DK61 [FOTO]

13/02/2020 19:28

Do zdarzenia doszło około godz 18:00 na drodze krajowej nr 61 na trasie Łomża - Chojny Młode. Osobowy ford escort uderzył rowerzystę. Karetka zabrała go do szpitala.

Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Sierzputy Młode na drodze krajowej nr 61. Policja przekazuje, że kierowca forda potrącił tam rowerzystę, który wpadł do rowu. Nie odniósł on jednak poważnych obrażeń, a zdarzenie  zostanie zakwalifikowane jako kolizja. 

Według naszych informacji rowerzysta miał na sobie kamizelkę odblaskową.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości