Reklama

Rusza sezon 2025/2026 Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża

Już 30 listopada wystartują rozgrywki Halowej Miejskiej Ligi Piłki Nożnej MOSiR Łomża. W nadchodzącym sezonie 2025/2026 kibice mogą liczyć na sportowe emocje na najwyższym poziomie, bo do walki o tytuł zgłosiło się aż czternaście zespołów.

Na parkietach hal II LO oraz SP 9 w Łomży zobaczymy drużyny:
FC Osiem Wilki
Zielone Wilki
FC Uniglass Polska
Kulturalni Łomża
MG Energetyka
TKS Tarnowo
Dantex
Columbia
FC Amigos
Demed
KS Biel Jeziorko
Premio Opony
Ratowo Piotrowo 2019
RKS Robotniczy Klub Sportowy

Rywalizacja zapowiada się wyjątkowo zacięta – w stawce nie brakuje zarówno doświadczonych zespołów, jak i drużyn, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwijają. Kibice mogą więc oczekiwać wielu emocjonujących spotkań, zaciętej walki do ostatnich minut oraz niespodzianek, które od lat są znakiem rozpoznawczym halowych rozgrywek w Łomży.

Reklama

Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków futsalu do kibicowania na trybunach od pierwszego gwizdka. Nadchodzący sezon zapowiada się naprawdę gorący!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości