Reklama

Samorządowcy lepsi od nauczycieli [VIDEO i FOTO]

10/10/2019 18:56

Zespół złożony z pracowników samorządów pokonał drużynę nauczycieli 4:3, w pojedynku rozegranym na Stadionie Miejskim z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Mecz miał przede wszystkim cel integracyjny. Zorganizowało go Miasto Łomża przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

- Takie wydarzenia są doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania umiejętności sportowych, ale również pokazania, że w naszym mieście są różne grupy zawodowe, które chcą brać udział w tego typu wydarzeniach – powiedział prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski, dodając, że do takiego pojedynku doszło pierwszy raz w historii miasta.

Mecz obejrzeli licznie przybyli kibice, dopingując zarówno nauczycieli, jak i zawodników samorządu. Tuż po jego zakończeniu samorządowcy odebrali wywalczony na murawie boiska puchar, a wszystkim zawodnikom wręczono pamiątkowe medale.

Reklama

Tekst i fot. Łukasz Chełchowski

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości