Zespół Dariusza Narolewskiego mają za sobą spotkanie kontrolne.
KS Śniadowo wybrał się do Ostrołęki na spotkanie z Narwią, która przygotowuje się do zmagań w V lidze mazowieckiej. Nasi musieli pogodzić się z porażką. Po pierwszej połowie przegrywali 1:4. Po zmianie stron zdołali zdobyć dwa gole, ale do remisu zabrakło szczęścia oraz czasu. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Marcin Tadaj, a raz Jakub Piasecki.
- O pierwszej połowie musimy jak najszybciej zapomnieć. Po zmianie strony było dużo lepiej, ale jest jeszcze sporo mankamentów w naszych poczynaniach. Mamy jeszcze kilkanaście dni do inauguracji rozgrywek. Wierzę, że w miarę szybko uda się nam skompletować skład - mówi szkoleniowiec KS-u Śniadowo.
Narew Ostrołęka - KS Śniadowo 4:3 (4:1)
Bramki: Bąk x2, Sokołowski, Łychowydko - M. Tadaj x2, J. Piasecki.
fot. moja-ostroleka.pl