Reklama

Siłacze z Marianowa z medalami i rekordem Mistrzostw Świata

06/10/2017 09:30

Dwaj uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie Rafał Biedrzycki i Daniel Gnatowski, którzy wystartowali w mistrzostwach Świata federacji GPC w trójboju siłowym zorganizowanych we wrześniu w czeskim mieście Trutnov, przywieźli do domu trzy medale i rekord świata!

- W dniach 16-23 września w czeskim Trutnov odbyły się mistrzostwa Świata federacji GPC w trójboju siłowym. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów: Rafał Biedrzycki i Daniel Gnatowski z klasy 4 BT „b". Ich determinacja w dążeniu do celu oraz ciężka praca zostały wynagrodzone dwoma złotymi i jednym srebrnym medalem - informuje dyrektor ZSCKR w Marianowie Sławomir Łomotowski.

Daniel, startując w kategorii wagowej do 82,5kg i wiekowej T3 – 18-19 lat, zajął 1. miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 140 kg oraz 4. miejsce w martwym ciągu z wynikiem 190 kg. Rafał zakończył zawody ze srebrnym medalem w wyciskaniu sztangi leżąc z wynikiem 155 kg i złotym medalem w martwym ciągu z wynikiem 260 kg, ustanawiając tym samym nowy rekord świata. Startował w kategorii wagowej do 125 kg i wiekowej T3 – 18-19 lat.

Reklama

- Serdecznie gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów na arenie międzynarodowej - dodaje dyrektor szkoły w Marianowie.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości