Reklama

Śmiertelny wypadek za Kuziami. Zginął motocyklista

01/03/2020 20:12

Kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł pomimo długiej reanimacji. Miał 45 lat.

Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Serafinie w gminie Łyse.

- Według wstępnych ustaleń mężczyzna kierujący motocyklem wypadł z drogi i zginął na miejscu. Obecnie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. – powiedział portalowi moja-ostroleka.pl podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

fot. www.moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości