Kierujący jednośladem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i wpadł do przydrożnego rowu. Mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł pomimo długiej reanimacji. Miał 45 lat.
Do zdarzenia doszło w niedzielne popołudnie w Serafinie w gminie Łyse.
- Według wstępnych ustaleń mężczyzna kierujący motocyklem wypadł z drogi i zginął na miejscu. Obecnie nie wiadomo co było przyczyną wypadku. – powiedział portalowi moja-ostroleka.pl podkomisarz Tomasz Żerański, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

fot. www.moja-ostroleka.pl