Piłkarze KS-u odbyli pierwsze zajęcia w okresie przygotowawczym.
W treningu uczestniczyło 27 zawodników. Wśród nich było kilku nowych graczy, którzy są przymierzani do zespołu. W gronie wybranków Dariusza Narolewskiego zabrakło: Grzegorza Żebrowskiego, Piotra Pisiaka, Patryka Godlewskiego (obowiązki w pracy), Sebastiana Kadłubowskiego (kontuzja stawi skokowego) oraz przechodzącego rehabilitację kolana Daniel Wysocki.
Wkrótce powinniśmy poznać nazwiska zawodników, którzy nie będą grać w KS-ie. Dzisiaj o godz. 18:00 pierwsza gra kontrolna. Śniadowianie zmierzą się na wyjeździe z ŁKS-em Łomża.
fot. KS Śniadowo