Reklama

Śniadowianie już trenują

10/07/2024 09:37

Piłkarze KS-u odbyli pierwsze zajęcia w okresie przygotowawczym. 

W treningu uczestniczyło 27 zawodników. Wśród nich było kilku nowych graczy, którzy są przymierzani do zespołu. W gronie wybranków Dariusza Narolewskiego zabrakło: Grzegorza Żebrowskiego, Piotra Pisiaka, Patryka Godlewskiego (obowiązki w pracy), Sebastiana Kadłubowskiego (kontuzja stawi skokowego) oraz przechodzącego rehabilitację kolana Daniel Wysocki.

Wkrótce powinniśmy poznać nazwiska zawodników, którzy nie będą grać w KS-ie. Dzisiaj o godz. 18:00 pierwsza gra kontrolna. Śniadowianie zmierzą się na wyjeździe z ŁKS-em Łomża.

Reklama

fot. KS Śniadowo

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 10/07/2024 10:00
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości