Reklama

Sprawni jak żołnierze

05/06/2018 04:29

Uczniowie z II LO w Łomży zajęli pierwsze miejsce w rywalizacji męskiej oraz drugie w zmaganiach kobiet podczas odbywającej się w Białymstoku Licealiady „Sprawni jak żołnierze”. Zespoły rywalizowały w 5 konkurencjach: rzucie granatem, strzelaniu, pierwszej pomocy, biegu na orientację oraz torze przeszkód.

II LO reprezentowały srebrno medalistki : Kadela Alicja, Łada Ewelina, Siemiatycka Katarzyna oraz złoto medaliści: Osiecki Bartosz, Parzych Mateusz oraz Wojewoda Michał. Uczniów do zawodów przygotowywała Aleksandra Chodorowska. Po sukcesie w Białymstoku reprezentacje z Łomży będą rywalizować w Centralnym Finale zawodów „Sprawni jak żołnierze”.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości