Uczniowie z II LO w Łomży zajęli pierwsze miejsce w rywalizacji męskiej oraz drugie w zmaganiach kobiet podczas odbywającej się w Białymstoku Licealiady „Sprawni jak żołnierze”. Zespoły rywalizowały w 5 konkurencjach: rzucie granatem, strzelaniu, pierwszej pomocy, biegu na orientację oraz torze przeszkód.
II LO reprezentowały srebrno medalistki : Kadela Alicja, Łada Ewelina, Siemiatycka Katarzyna oraz złoto medaliści: Osiecki Bartosz, Parzych Mateusz oraz Wojewoda Michał. Uczniów do zawodów przygotowywała Aleksandra Chodorowska. Po sukcesie w Białymstoku reprezentacje z Łomży będą rywalizować w Centralnym Finale zawodów „Sprawni jak żołnierze”.